TEHNOLOOGIA

Cryo 21 krüolipolüüs

Seadme peamine kasutusvaldkond ehk teostatav protseduur on krüolipolüüs. Kuidas see toimib? Apoptoos: adipotsüüdid 7 rasvarakud on külmatundlikud ja teraapias kasutatava temperatuuri juures teevad need läbi protsessi, mida nimetatakse apoptoosiks. See on programmeeritud rakusurm, mis hõlmab rakumembraani lõhustamist, millega omakorda kaasneb rasvaraku iseeneslik, aeglane ja järkjärguline lagunemine. 

Vastupidiselt nekroosile, mis on ägedast rakustressist või traumast tingitud teatavat tüüpi rakusurm, toimub apoptoos korrapäraselt ja reguleeritult ning organismi elutsükli seisukohast kasulikul teel.

Rakkude („rasvkoe“) apoptoosijärgsed väljutusteed ja kõrvaldamismehhanismid on järgmised:
– lümfisüsteem;
– maks ja seedetrakt;
– makrofaagid ehk õgirakud. 

Kui membraan on täielikult lagundatud ja ei sisalda tuumasid, milleks kulub ligikaudu 15 päeva, see kristalliseerub ning metaboliseeritakse loomulike mehhanismide kaudu. Seejärel leiab aset rasvaraku jäädav eliminatsioon.

Seansieelsed ja ravijärgsed soovitused:

Kuna Cryo21 teraapiad järgivad keha loomulikke protsesse, siis protseduurijärgne taastumisaeg ei ole vajalik ja kkonkreetsed suunised puuduvad.

Enne ja pärast ravi on soovitatav juua tavapärasest veidi rohkem, mis aitab kõrvaldada vedelikke ning toksiine.

Cryo 21 on valutu ja mitteinvasiivne ravimeetod, mida saab kasutada ka siis, kui muud ravivõimalused (raadiosagedusravi, kavitatsioon) on vastunäidustatud. Cryo 21 toimemehhanism on loomulik ja füsioloogiline.

Protseduuridel kasutatav kosmeetika

Teave kosmeetikatoodete kohta: igal teraapiaseansil kasutatakse kosmeetikatooteid, mis on spetsiaalselt Cryo21 teraapiates kasutamiseks välja töötatud ja võimaldavad viia kõik toimeained naha süvakihtidesse.

Cryo 21 kasutamisele kohalduvad vastunäidustused. Cryo 21 hooldust ei tohi teha järgmistel kehaosadel: vaagen ja munandid. Teraapia on vastunäidustatud järgmiste seisundite korral: rasedad ja imetavad naised, ulatusliku põletiku ja ägeda haiguse (vähkkasvaja, leukeemia, nahahaiguse jne) all kannatavad inimesed, inimesed, kellel on siirdatud mõni organ, krüoglobulineemiat või Raynaud’ tõbe põdevad inimesed.

Millised on Cryo 21 muud kasutusvõimalused?

Külm toetab spetsiifilist drenaažimehhanismi, soodustades lümfivedelike ringlemist ning intensiivistades hapnikuvarustust ja vereringet.

Lisaks kasutusrakendustele esteetikas on uuritud ka selle võimalikku rolli massaažiterapeutide, kiropraktikute ja füsioterapeutide töös traumast ning põrutusest tingitud kaebuste leevendamisel.

Külmateraapia toimed on järgmised: valuvaigistav toime, lihaskontraktuure leevendav toime, tursevastane toime, põletikuvastane toime, vasomotoorne toime.

Cryo21 toime tselluliidile

Lisaks veresoonestiku stimulatsioonile aitab vasokonstriktsiooni ja vasodilatatsiooni pidev vaheldumine parandada kudede seisundit, täiustada nende hapnikuga varustatust ning kõrvaldada rasvkoest toksilisi vedelikke. Tänu toksiliste vedelike rasvkoesse infiltratsiooni välistamisele on rasvkude puhas ja vajadusel on seda võimalik metaboliseerida.

Cryo21 programmid nahale

Naha päriskihi st dermises tekitatud termiline šokk toetab uue kollageeni, elastiinikiudude ja hüaluroonhappe sünteesi ning aktiveerib. Tulemuseks on naha elastsuse ning niisutatuse silmnähtav paranemine. Lisaks veresoonestiku stimulatsioonile aitab vasokonstriktsiooni ja vasodilatatsiooni pidev vaheldumine parandada kudede seisundit ning parandab nende hapnikuga varustatust. 

Cryo21 stimuleerib jõuliselt naha loomulikke uuenemise ja paranemise protsesse ning seeläbi on võimalik rakendade teraapiat väga erinevate nahaseisundite ja probleemide korral. Seadmel on seadistatud valmisprogrammid koos protokollidega järgmiste nahaseisundite parandamiseks:
– Terapiad erinevas staadiumis naha vananemisilmingute vastu;
– Tursed ja nö malar bags;
– Kuperoosa;
– Akne;
– Venitusarmid;
– Nähtavad kapillaarid;
– Alopecia (autoimmune nahahaigus, mis põhjustab juuste väljalangemist).

Enne / Pärast

Pruun rasvkude

Uuringud on näidanud, et külmaprotseduurid nö valgele rasvkoele parandavad sealset verevarustust, mis muudab valge rasvkoe pruuniks rasvkoeks. Pruun rasvkude vastupidiselt valgele rasvkoele osaleb aktiivselt kalorite ainevahetuses eesmärgiga toota sooja.

Loading